موسس مرکز توانبخشی فجر آرامش: ۱۱۶ بیمار روانی زن در این مرکز بستری هستند

دکتر رضا بهشتی دافچائی موسس مرکز توانبخشی فجر آرامش در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این مرکز در سال ۸۲ با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی با ظرفیت ۵۰ مددجو شروع به فعالیت کرد اظهار داشت: مساحت این مرکز ۴ هزار و ۵۰۰ متر و با زیر بنای ۱۵۰۰۰ متر در دو طبقه است.

به گزارش صبح رشت،به نقل از عصر صادق، دکتر رضا بهشتی دافچائی موسس مرکز توانبخشی فجر آرامش در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این مرکز در سال ۸۲ با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی با ظرفیت ۵۰ مددجو شروع به فعالیت کرد اظهار داشت: مساحت این مرکز ۴ هزار و ۵۰۰ متر و با زیر بنای ۱۵۰۰ متر در دو طبقه است.

وی با بیان اینکه در طی سالهای اخیر ظرفیت این مرکز به ۱۳۵ مدد جو رسیده است گفت : در حال حاضر ۱۱۶ بیمار روانی زن در این مرکز بستری هستند.

موسس مرکز توانبخشی فجر آرامش با تاکید بر اینکه این مرکز تحت نظارت سازمان بهزیستی گیلان است تصریح کرد: بازدیدهای کارشناسی توسط این سازمان انجام می شود.

دکتر بهشتی با اشاره به اینکه مرکز فجر آرامش یک بخش خصوصی است تاکید کرد: با وجود اینکه ما بخش خصوصی هستیم بسیاری از خیرین از شهر رشت و بندرانزلی و نیز بخش خمام و حتی برخی از ایرانیان مقیم کشورهای خارجی به این مرکز در اعیادی مانند عید غدیر و قربان کمک کردند و ما تاکنون هیچ شماره حسابی برای کمک های مردمی اعلام نکردیم و هر خیری بنا بر تشخیص خود به این مرکز کمک کرده است.

وی اظهار داشت: مرکز توانبخشی فجر آرامش از بحث بهداشتی فاضلاب و تصفیه خانه دچار مشکل هستیم؛ در بازدیدی که استاندار گیلان به همراه سازمان بهزیستی از مرکز داشتند من دو مشکل را برای ایشان مطرح کردم در بخش خمام مشکلاتی در حوزه فاضلاب وجود دارد که این مشکلات گریبان گیر مرکز نیز شده است؛ جناب استاندار گیلان هم قول رفع مشکل دادند و امیدواریم که این امر محقق شود.

موسس مرکز توانبخشی فجر آرامش تاکید کرد: امیدوارم همه مسئولان استانی و شهرستانی به این مراکز توجه کنند و با وجود اینکه این مرکز خصوصی است اما اگر بخواهیم خدماتی در حد بالا و عالی ارائه دهیم نیاز به کمک مسئولان داریم و از مسئولان استانی می خواهیم دست مراکز خصوصی تحت پوشش بهزیستی را بگیرند.

انتهای پیام/

ارسال پاسخ