عاقل منش بر ایجاد زیرساختهای آب و فاضلاب محلات کم برخوردار رشت تاکید کرد

در دیدار با مدیر آب و فاضلاب شهرستان رشت، محمدحسن عاقل منش با قدردانی از اقدامات انجام شده بر ایجاد زیرساختهای مرتبط با آب و فاضلاب در محلات کم برخوردار تاکید کرد.
در این نشست مهندس امیری ابتدا گزارشی از اقدامات انجام شده در زمینه آبرسانی و شبکه فاضلاب محلات مختلف رشت ارائه کرد و در ادامه عضو شورای اسلامی شهر رشت با قدردانی از تلاشهای انجام شده آبفای شهرستان رشت، مجموعه اقدامات را ستود و درخواست کرد تا در اجرای پروژه های مرتبط با آب و فاضلاب مناطق کم برخوردار شهر همچون معلولین، سحرخیز، عرفان، جماران ، پاره بیجار ، معلولین و… بیشتر مورد توجه قرار بگیرد و کارهای اجرایی و عقد قرارداد با پیمانکاران با حساسیت ویژه دنبال شود.


عاقل منش همچنین گفت: شورای اسلامی شهر رشت همراه شرکت آب و فاضلاب در زمینه فراهم کردن زیرساختهای آب و فاضلاب شهری به ویژه در مناطق کم برخوردار است و نمونه آن را می توان در مصوبه این شورا در زمینه اختصاص مبالغی از ردیف تبصره ۳ برای ایجاد تاسیسات لازم در زمینه آب و فاضلاب است.
وی در پایان از همراهی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان در اجرایی کردن پروژه های مرتبط با آب و فاضلاب شهری قدردانی و تشکر کرد و اقدامات مهندس امیری را نیز در این زمینه قابل توجه توصیف کرد.

ارسال پاسخ