پیام تسلیت مسئولان و شخصیت های سیاسی،فرهنگی درپی درگذشت پدر سخنگوی شورای اسلامی رشت

به گزارش صبح رشت،درپی در گذشت رجبعلی شیرزاد،پدر فاطمه شیرزاد سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت و پیشکسوت فوتبال گیلان بسیاری از مسئولان و چهره های سیاسی،اجتماعی و ورزشی پیام تسلیت صادر کردند.

علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت در پیامی درگذشت رجبعلی شیرزاد را به جامعه ورزش،خانواده آن مرحوم به ویژه فاطمه شیرزاد تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

انالله و انا الیه راجعون

شهروندان رشت و ورزش گیلان درغم از دست دادن یکی از پیشکسوتان محبوب فوتبال به سوگ نشستند.

مرحوم رجبعلی شیرزاد یکی از پیشکسوتان خستگی ناپذیر و ارزنده ورزش فوتبال پس از سالها تلاش به عنوان ورزشکار، مربی و هوادار نامی نیک برای خود در بین ورزش دوستان گیلان به جای گذاشت.

اینجانب برخود وظیفه می دانم ضایعه درگذشت این پدر بزرگوار را به شهروندان عزیز شهر رشت، جامعه ورزشی و خانواده ارجمند آن مرحوم خصوصاً فرزند گرانقدرشان سرکار خانم فاطمه شیرزاد سخنگو و عضو محترم شورای اسلامی شهر رشت تسلیت عرض نموده و از درگاه باری‌تعالی علو درجات را برای آن مرحوم مسئلت می نمایم.

                                                                                                                                علی بهارمست

                                                                                                                         سرپرست شهرداری رشت

اسماعیل حاجیپور،عضو شورای شهر رشت در پیامی درگذشت رجبعلی شیرزاد را تسلیت گفت.

انالله و انا الیه راجعون
درگذشت پیشکسوت فوتبال گیلان و از چهره های محبوب ورزش استان و پدر محترم سخنگوی شورای اسلامی شهر مرحوم “رجبعلی شیرزاد” خبری تاسف آور بود که آحاد شهروندان رشت را متاثر کرد.
اینجانب با عرض تسلیت به خانواده محترم شیرزاد علی الخصوص سرکار خانم فاطمه شیرزاد و خانواده بزرگ ورزش رشت برای آن مرحوم از درگاه خدا مغفرت و برای بازماندگان صبر خواستارم.
اسماعیل حاجی پور-عضو شورای اسلامی شهر رشت
محمدحسن علیپور عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت با صدور پیامی درگذشت رجبعلی شیرزاد را به فاطمه شیرزاد سخنگوی شورای شهر تسلیت گفت.
متن پیام تسلیت علیپور بدین شرح است:
انا لله و انا الیه راجعون
سرکار خانم فاطمه شیرزاد
سخنگوی محترم شورای اسلامی شهر رشت
خبر درگذشت پدر بزرگوارتان مرحوم رجبعلی شیرزاد که از پیشکسوتان محبوب فوتبال گیلان بود، موجب تاسف و تاثر فراوان شد.
اینجانب ضمن تسلیت و آرزوی صبر و شکیبایی برای شما و سایر بازماندگان، برای آن عزیز سفرکرده غفران و رحمت واسعه الهی را از درگاه خداوند یکتا مسالت دارم.
بی تردید زحمات آن مرد دلسوز ورزش استان، در یاد و خاطره جامعه ورزش ماندگار خواهد بود.
روحش شاد و یادش گرامی…
محمد حسن علیپور-عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت
سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در پیامی درگذشت پدر فاطمه شیرزاد، رییس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت را تسلیت گفت.
در متن این پیام آمده است:
«باز هم ارغنون هستی در تلألویی از مشیت های خداوندی نغمه ای غمگنانه سرداد و از هجرتی غم گداز از عالم خاک به افلاک خبر داد.
و هر از گاه زمان، جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکون، آغازی بی پایان می سراید.
درگذشت پدر بزرگوار سخنگوی شورای اسلامی شهر مرحوم «رجبعلی شیرزاد» موجب تاسف و تاثر گردید.
از ایزد منان خواستاریم به لطف خویش روح آن پدر بزرگوار را شاد و قرین رحمتش فرماید.»
بابک رمضانی،رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری رشت و جمعی از آتش نشانان شهرباران در پیامی درگذشت پدر فاطمه شیرزاد را تسلیت گفتند.

بانوی شریف و غیرتمند شهر رشت

ضایعه تاسف بار درگذشت پدر گرامی تان را  از صمیم قلب تسلیت عرض نموده و رحمت واسعه آن مرحوم و صبر و شکیبایی برای شما و سایر بازماندگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم.

همین گزارش حاکی است: رجبعلی شیرزاد، ملقب به دایی شیرزاد از هواداران قدیمی داماش (استقلال رشت) و از مربیان اسبق داماش و پیشکسوتان خوشنام فوتبال رشت بودند.

دایی شیرزاد بازیکنان زیادی را در سطح پایه به فوتبال رشت و داماش معرفی کرد ، که هم اکنون در لیگ های مختلف کشوری مشغول به بازی هستند.

ناصر عطایی،مدیر شهرداری منطقه یک رشت نیز در پیامی درگذشت پدر فاطمه شیرزاد را تسلیت گفت.

بسمه تعالی

سرکار خانم فاطمه شیرزاد

سخنگوی محترم شورای اسلامی شهر رشت

 باسلام و تحیات الهی

خبر درگذشت ابوی بزرگوارتان موجب تأثر و تألم گردید . بی شک غم از دست دادن پدر ، جانکاه و دشوار است . لکن در سایه توکل و تمسک به خدای منان و لطف و کرم و هدیه صبوری او و تأمل در گلواژه آسمانی « انا لله و انا الیه راجعون » سکینه و آرامشی برای دلهای داغدار و بی قرار فراهم خواهد شد .

اینجانب از طرف خود و پرسنل خدوم شهرداری این مصیبت وارده را به جنابعالی و آن بیت شریف تسلیت عرض نموده و از درگاه حضرت احدیت برای شما و بازماندگان آن مرحوم طول عمر و صبر جمیل و برای آن فقید سعید ، رحمت و مغفرت الهی و حشر با سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) مسئلت می نمایم .

                                                                                         ناصر عطایی خدمتگزار مردم منطقه یک رشت

این خبر در حال تکمیل است…

ارسال پاسخ