پیام تسلیت سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت در پی درگذشت جمعی از هموطنان

ارسال پیام تسلیت در روزهای عید نوروز که همواره به روزهای سرور و شادمانی برای مردم ایران در تمام جهان زبانزد بوده بسیار سخت است.

اما این روزها گویا همه چیز سر ناسازگاری داشته و ایام نوروز ۹۸ به جای اینکه همچون سالهای گذشته به روزهایی پر از خاطره های زیبا و دوستداشتنی تبدیل شود به بغضی پر از درد و غصه ای بیش از توان آدمی تبدیل شده است.

هموطنانمان در گلستان ، شیراز و برخی دیگر از نقاط کشور در پی هجوم بی امان سیل جان خود را از دست داده و خانه هایشان به ویرانه ای تبدیل شد.

درد دارد وقتی ببینی سیل کودکی را که به آرامی و معصومیت در کنار مادرش ایستاده ، با خشونت از مادر جدا می کند و آنانی که سالها با چنگ و دندان سرپناه و اندوخته ای برای خود مهیا کرده اند در چشم بر هم زدنی تمام دارایی خود را این چنین از دست دادند.

ضمن عرض تسلیت به تمامی بازماندگان حوادث اخیر ، امیدواریم در سایه الطاف الهی و همت مسئوولان متعهد و غیرتمند ایران اسلامی هر چه سریعتر چاره ای برای رفع مشکلات ایجاد شده اتخاذ، تا اندکی از درد و اندوه ایران اسلامی کاسته شده و حول حالنا الی احسن الحال برای تمامی ملت شریف کشورمان تحقق پیدا کند.

فاطمه شیرزاد -سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت

ارسال پاسخ