پایان مسابقات آزاد فجر تنیس روی میز شهرستان رشت

به گزارش صبح رشت،در این دور از مسابقات محمد حسن عاقل منش، نماینده ادوار مردم رشت در پارلمان شهری، نقی هدایتی،رئیس هیئت کشتی استان گیلان، مجید مهروانی، رئیس هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان، وحید حسنی پور، سرپرست هیئت کاراته شهرستان رشت، مهرداد غمخوار، دبیر هیئت تنیس روی میز استان گیلان حضور داشتند.
محمد حسن عاقل منش،نماینده ادوار مردم رشت در پارلمان شهری در مراسم اختتامیه این مسابقات اظهار داشت: حضور در این مسابقات موجب ایجاد انگیزه در ورزشکاران به ویژه ورزشکاران سنین پایین تر می شود تا در رقابت های آتی با انگیزه بیشتری وارد شوند.
وی کسب تجربه در مسابقات ورزشی را گام بزرگی برای موفقیت در آینده عنوان کرد و گفت: امیدواریم برگزاری این مسابقات ادامه دار باشد و به هر مناسبتی مسابقات ورزشی مختلف برگزار شود.

مصطفی عاقل منش، سرپرست هیئت تنیس روی میز شهرستان رشت در این مراسم ضمن تشکر از دکتر مسعود رهنما مدیر کل ورزش و جوانان گیلان ، مهندس محمد رضا گلی سرپرست هیئت تنیس روی میز استان گیلان ، دکتر محمد رفیعی مدیر مرکز آموزش و پژوهش گیلان ، مجمع متخصصین ایران برای حمایت در برگزاری این مسابقات اظهار کرد: این مسابقات با حضور ۴۰ ورزشکار در سالن شهید عضدی مجموعه ورزشی یادگار امام(ره) رشت برگزار شد.
سرپرست هیئت تنیس روی میز شهرستان رشت تصریح کرد: این دور از مسابقات در ۸ گروه برگزار شد و از هر گروه دو نفر به مرحله حذفی راه یافتند.
عاقل منش بیان کرد: در پایان این مسابقات امید حلیمی، ماهان چینه وری و نیما غریب مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
وی ابراز داشت: مسابقات آزاد فجر تنیس روی میز شهرستان رشت ویژه آقایان، قرار بود هفته گذشته برگزار شود که به‌علت بارش برف به امروز موکول شد.
سرپرست هیئت تنیس روی میز شهرستان رشت خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم با جذب مشارکت‌هایی از بخش خصوصی و نهادهای مرتبط برای ارتقاء و توسعه ورزش تنیس روی میز استفاده کنیم.
عاقل منش از برگزاری مسابقات تنیس روی میز با مشارکت شهرداری منطقه ۳ رشت در بوستان ملت خبر داد و گفت: این مسابقات را با مشارکت شهرداری منطقه ۳ تا پایان امسال برگزار کرده و تلاش می‌کنیم ورزش تنیس روی میز را در بخش عمومی و همگانی توسعه دهیم.
در انتهای این مسابقات طی حکمی از مصطفی عاقل منش، انسیه مظلومی به عنوان نائب رئیس بانوان هیئت تنیس روی میز شهرستان رشت و پرهام کاوه گر به عنوان مسئول روابط عمومی و امور فرهنگی تنیس روی میز شهرستان رشت منصوب و معرفی شدند.
لازم به ذکر است این دوره از مسابقات با حمایت مجمع متخصصین ایران،مرکز آموزش و پژوهش گیلان برگزار شد.

 

 

 

ارسال پاسخ