نماینده مردم رشت در مجلس: شتاب‌زدگی در آزادسازی سهام عدالت / جاماندگان تعیین تکلیف شوند

محمدرضا احمدی‌سنگری در گفت و گویی عجله و شتاب‌زدگی در آزادسازی سهام عدالت را مورد تأکید قرار داد و با بیان اینکه این کار باید در آینده به صورت تدریجی و آرام انجام می‌شد اظهار داشت: در حال حاضر افراد زیادی در جامعه هستند که از دریافت سهام عدالت محروم مانده‌اند.

نماینده مردم رشت در مجلس تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت را در این برهه از زمان خواستار شد و عنوان کرد: به عقیده بنده قبل از آنکه بخواهیم تبعات مثبت یا منفی بحث آزادسازی سهام عدالت را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم باید راهی برای حل مشکل این قشر از جامعه پیدا کنیم.

احمدی‌سنگر واگذاری سهام عدالت به مردم که در سال‌های گذشته توسط مسئولان عملیاتی شد را اقدامی بسیار مثبت و قابل قبول ارزیابی کرد و بیان داشت: انتظار داریم عدالت لازم در این زمینه رعایت شود و برای افرادی که از این حق محروم مانده‌اند فرصت دیگری در نظر گرفته شود.

نماینده مردم رشت در مجلس با تأکید بر اینکه افراد زیادی از قشرهای ضعیف و متوسط جامعه به وی مراجعه کرده و به علت عدم دریافت سهام عدالت اظهار گله‌مندی می‌کنند گفت: از دولت انتظار داریم هر طور که می‌تواند سازوکار این کار را فراهم کند تا جاماندگان نیز به حق خود برسند.

احمدی‌سنگر آمادگی مجلس برای تعامل با دولت در راستای حل مشکلات و نگرانی‌های مردم را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: تبیین و تدوین یک جامعه آماری دقیق مانند بحث یارانه‌ها و مشخص شدن اینکه چه کسانی از سهام عدالت برخوردارند و چه کسانی جامانده‌اند بسیار ضروری است.

وی دستور آزادسازی سهام عدالت و متضرر شدن برخی از سهام‌داران را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: عدالت اجتماعی و مبارزه با فقر اهدافی آرمانی و مقدس هستند و زمانی در جامعه محقق می‌شوند که فرصت برخورداری از امکانات و سرمایه‌ها برای قشرهای مختلف مردم عادلانه فراهم شود.

نماینده مردم رشت در مجلس تغییر سازوکارهای سهام عدالت را به صورت فوری و عاجل خواستار شد و تصریح کرد: اموری مانند حمایت از گروه‌هـای آسیب‌پـذیر و بهبـود توزیـع درآمـد یکـی از دغدغه‌های نمایندگان مجلس یازدهم است و برای عملیاتی شدن آن تلاش می‌کنند./تسنیم

ارسال پاسخ