نمایشگاه نقاشی با عنوان”بناهای تاریخی و مناظر رشت” در دبستان سما برگزار شد

به گزارش صبح رشت،نمایشگاه نقاشی با عنوان “بناهای تاریخی و مناظر شهر رشت ” عصر امروز در سالن اجتماعات آموزشکده سما واحد رشت برگزار شد.

در این مراسم محمود گلعلی پور،مدیر دبستان سما پسرانه رشت،قربان نژاد،رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه دو رشت و جمعی از دانش آموزان و اولیا مدرسه حضور داشتند.

گلعلی پور،مدیر دبستان سما رشت در این مراسم ضمن تسلیت به خاطر شهدای حادثه پلاسکو  اظهار کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه پرورش خلاقیت دانش آموزان بود و این فرصت را فراهم کنیم تا دانش آموزان با بناهای تاریخی رشت آشنا شوند.

قربان نژاد،رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه دو رشت در این مراسم اظهار کرد: آموزش و پرورش در کنار تعلیم و تربیت که رسالت اصلی خودش است رسالت دیگری را برعهده دارد که آماده سازی دانش آموزان برای زندگی آینده است.

وی به پرورش استعدادها و خلاقیت دانش آموزان تاکید کرد و گفت: وظیفه ما پرورش استعدادهای دانش آموزان است و اگر زمینه برای پرورش استعدادهای آن ها فراهم نشود این استعدادها سرکوب می شود.

به گزارش صبح رشت،شعرخوانی یکی از دانش آموزان،اجرای سرود،نواختن ضرب سنتی از جمله برنامه هایی بود که در این مراسم برگزار شد.

 

 

ارسال پاسخ