معاون خدمات شهر شهرداری منطقه سه خبر داد: اضافه شدن ۳۰ دستگاه ماشین آلات برف روب از بخش خصوصی در منطقه ۳

به گزارش اداره اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، مجید رضایی با اشاره به برنامه ریزی جهت خدمت رسانی مطلوب به شهروندان در حین بارش برف پیش بینی شده اظهار داشت: با توجه به اعلام احتمال بارش در منطقه سه آماده باش به نیروها اعلام شد.

معاون خدمات شهر منطقه ۳ با اشاره به عقد قرارداد با بخش خصوصی جهت تامین ماشین آلات مورد نیاز این منطقه افزود: برای برف روبی به موقع و بازگشایی سریع معابر تعداد ۱۲ دستگاه بیل بکهو، ۳ دستگاه گریدر، ۵ دستگاه لودر ، ۱۰ دستگاه کامیون کمپرسی به ناوگان ماشین آلات ما برای مقابله با بارش برف اضافه شد.

رضایی با اشاره به ماشین آلات منطقه ۳ گفت: این ماشین آلات نیز برای خدمت رسانی وارد ناوگان عملیاتی برف روبی و بازگشایی معابر می شوند که شامل یک دستگاه لودر، یک دستگاه بیل بکهو، یک دستگاه بابکت، دو دستگاه کامیون دارای تیغه برف روبی است.

معاون خدمات شهری منطقه ۳ تصریح کرد: در همین راستا ۴ دستگاه از سوی سازمان عمران اضافه می شود که شامل ۲ دستگاه کامیون دارای تیغه برف روبی، یک دستگاه گریدر و یک دستگاه لودر کوماتسو است.

رضایی تاکید کرد: باتوجه به اینکه منطقه ۳ دارای بلوارهای زیادی است شهروندان از پارک کردن خودروی خود در کنار خیابان جدا خودداری کنند و در بخش مدیریت پسماند از آنجایی که نیروهای پسماند برای رفع مسدودی معابر اصلی درگیر هستند زباله های تر خانگی را به معابر اصلی برسانند تا در کوچه و پس کوچه ها دپو نشود چرا که این امر باعث آلودگی و تولید بیماری می شود

ارسال پاسخ