معاون خدمات شهری شهرداری رشت: ساعت عملیات ضدعفونی معابر عمومی شهر رشت تغییر کرد

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، علی مقصودی گفت: به منظور انجام بهتر عملیات ضدعفونی و جلوگیری از اختلال فعالیت شهروندان از امشب( پنجشنبه ۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۸) عملیات ضدعفونی معابر عمومی و خیابان های شهر رشت از ساعت ۲۰ به ساعت ۲۲ شب تغییر می یابد.

وی ادامه داد: تغییر ساعت ضد عفونی معابر شهری تغییری در میزان و نوع ضدعفونی نخواهد داشت و به طور معمول هر شب ۱۰۰ هزار لیتر مخلوط محلول ضدعفونی مورد استفاده قرار می گیرد.

مقصودی تاکید کرد: حسب دستور شهردار محترم عملیات ضدعفونی معابر در همه محلات ۵۵ گانه شهر رشت با اولویت بندی محلات انجام‌ می شود.

وی ادامه داد: عملیات ضدعفونی در پارک ها و بوستان نیز با قوت ادامه دارد و نقاط پر استفاده پارک ها و بوستان های شهر مثل سرویس های بهداشتی، نیمکت ها، مبلمان پارکی و … در اولویت هستند.

معاون خدمات شهری شهرداری رشت در پایان تاکید کرد: عملیات ضدعفونی معابر زمانی موفق و موثر خواهد بود که زنجیره رعایت اصول و موازین بهداشتی به وسیله شهروندان رعایت شود و ضمن کاهش تردد شهری، نهایت دقت برای ماندن در خانه و جلوگیری در خروج از خانه ها مگر در مواقع ضروری مورد توجه قرار گیرد و بهداشت فردی و عمومی بیش از پیش مورد توجه باشد.

 

ارسال پاسخ