معاون خدمات شهری شهرداری رشت: حدود ۲۰۰ نیروی خدمات شهری شهرداری، برای بازنگهداری معابر در سطح شهر فعال هستند.

به گزارش صبح رشت،علی بهارمست اظهار کرد : ۲۰۰ پرسنل خدمات شهری شهرداری رشت طی ۴۸ ساعت گذشته با امکانات و تجهیزات لازم در سطح شهر، برای بازنگهداری معابر تلاش می کنند تا مشکلی برای تردد شهروندان ایجاد نشود.
وی اظهار داشت: برای بازنگهداری معابر در سطح کلانشهر رشت، ۵۰ دستگاه خودروی سنگین شهرداری شامل لودر ، گریدر، برف روب و غیره به کار گرفته شده است.
معاون خدمات شهری شهرداری کلانشهر رشت خاطر نشان کرد: علاوه بر نیروهای خدمات شهری، حدود ۶۰ مدیر شهرداری شامل مدیران میانی، ارشد و معاونان فعال هستند.
وی تصریح کرد: نیروهای خدمات شهری صبح امروز (پنجشنبه) نسبت به جمع آوری تعدادی از شاخه های درختان که به دلیل بارش شدید برف در برخی خیابان های شهر به زمین افتاده بود، اقدام کردند.
بهارمست بیان داشت: درختان خشک و خطرآفرین در سطح کلانشهر رشت شناسایی شده که نسبت به رفع خطر آنان اقدام می شود.
وی اظهار کرد: شهرداری کلانشهر رشت همه تلاش خود را به کار گرفته تا بارش برف، مشکلی را برای شهروندان ایجاد نکند و مردم نگران نباشند.
بارش برف به نسبت سنگین در گیلان، از روز گذشته (چهارشنبه) آغاز شده و تا بامداد امروز (پنجشنبه) نیز ادامه داشت. در تمامی محورهای کوهستانی، برف سنگین به زمین نشسته و راهداران ، در تلاش برای جلوگیری از مسدودشدن راه های مواصلاتی استان هستند.

منبع:ایرنا

ارسال پاسخ