معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان: قاتل وکیل دادگستری در یکی از شهرستان های شرقی گیلان دستگیر شد

محمدرضا جعفری‌ خیرخواه اظهار داشت:‌ قاتلی که صبح دیروز با یک اسلحه شکاری یک وکیل دادگستری را در لنگرود به ضرب گلوله به قتل رسانده بود در یکی از شهرستان‌های شرقی گیلان دستگیر شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان عنوان کرد:‌ قاتل که بلافاصله پس از ارتکاب به جرم توسط پلیس شناسایی و مورد تعقیب قرار گرفته بود توسط پلیس دستگیر شده و به جرم ارتکابی خود نیز اعتراف کرده است.

جعفری‌خیرخواه خاطرنشان کرد:‌ ساعت حدود ۱۸ امروز و پس از عملیات ویژه پلیس قاتل مذکور دستگیر شد و پس از اعتراف به قتل، انگیزه خود را مسائل شخصی و تشکیل پرنده علیه خود در دادگاه توسط مقتوله خوانده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان بیان داشت:‌ پلیس در حال واکاوی ابعاد دیگر و انگیزه‌های مؤثر قاتل در وقوع این حادثه است و گزارش نهایی در این‌باره را پس از تکمیل و بررسی پرونده به اطلاع همه خواهد رساند.

صبح روز گذشته یک خانم وکیل ۴۱ ساله اهل شهرستان لنگرود به ضرب گلوله اسلحه شکاری قاتل مقابل ساختمان دادگستری این شهرستان کشته شد.

پس از وقوع این حادثه قاتل ‌که مردی ۴۵ ساله و از اهالی یکی از روستاهای شهرستان لنگرود است سریعاً محل را ترک و متواری می‌شود اما پلیس در همان ساعات اولیه وی را شناسایی کرده و عملیات تعقیب را آغاز می‌کند.

پلیس پس از دستگیری قاتل،‌ اطلاعات دقیق از چگونگی بروز این قتل را منوط به انجام تحقیقات بیشتر برای روشن شدن ابعاد این پرونده می‌داند.

منبع: تسنیم

ارسال پاسخ