مسابقات استعدادیابی بیلیارد در کوچصفهان برگزار شد

به گزارش صبح رشت ، رضا پورعسگری با اعلام این خبر گفت: دومین دوره مسابقات ایت بال در بخش کوچصفهان در محل باشگاه بیلیارد پوریای ولی این شهر ، روز جمعه ۳۰خرداد ماه برگزار گردید .

وی افزود: این دوره از مسابقات که بنام یوسف شهدای مدافع حرم شهید بابک نوری مزین شده بود با حضور بیش از ۲۶ ورزشکار از شهر کوچصفهان با هدف شناسایی و جذب استعدادهای برتر این رشته ورزشی انجام شد .

رئیس هیات بولینگ ، بیلیارد و بولس کوچصفهان تصریح کرد: در پایان این رقابت ها ، نعیم موسی زاده به مقام اول دست یافت ، مجتبی گلبرگ مقام دوم و آرین رضا نژاد به مقام سوم رسیدند .
همچنین از آقایان اکبر عباسی به عنوان داور ، بهمن عباسی بازیکن اخلاق و ایلیا نیک بخت به عنوان کم سن ترین بازیکن بیلیارد در این هیات تقدیر به عمل آمد .

پورعسگری در ادامه از حضور دکتر محمد رضا احمدی نماینده مردم رشت در مجلس ، اخینه بخشدار کوچصفهان ، سارنگ بزرگچنانی رئیس هیات بولینگ ، بیلیارد و بولس استان ، شادمان رئیس هیات شهرستان ، اعضای شورای اسلامی شهر ، ورزشکاران و خانواده آنها تشکر کرد و حضور مسئولین در این مسابقه را برای ارتقای ورزشکاران این رشته مفید دانست و از آنها تقاضای ساخت مجموعه بزرگ بولینگ ، بیلیارد و بولس در شهر کوچصفهان کرد .

ارسال پاسخ