مسئول دفتر نماینده ولی فقیه سپاه قدس گیلان: انسان باید زندگی خود را با قرآن تطبیق دهد

حجت الاسلام و المسلمین غلامحسن تسخیری  در افتتاحیه مسابقات قرآنی ویژه خواهران سپاه قدس گیلان در رشت با بیان اینکه پیامبر دو اصل بزرگ را در میان ما به امانت گذاشت اظهار داشت: کتاب الهی و عترت از پیامبر در میان ما به امانت گذاشته شده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه سنت پیامبر همان اطاعت پذیری از پیامبر و آل پیغمبر(ص) است گفت: قرآن یعنی ولایت و ولایت یعنی قرآن؛ پیامبر در غدیر فرمودند که بین علی و قرآن اصلا جدایی اتفاق نمی افتد.

تسخیری با اشاره به اینکه زبیر قبل از سن بلوغ اسلام آورده اما وقتی بحث قدرت می شود افتراق ایجاد می‌کند تصریح کرد: در دنیا فقط خواندن قرآن کافی نیست بلکه باید انسان از قرآن بصیرت و معرفت قرآنی کسب کند.

وی با بیان اینکه انسان باید زندگی خود را با قرآن تطبیق دهد تصریح کرد: انسان نباید از مسیر معرفت قرآنی جدا شود و باید محوریت اصلی زندگی قرآن را قرار داد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه پاسداران ما باید پاسداران قرآنی باشند افزود: روحیه باصلابت پاسداران و بسیجیان گیلانی در منطقه شمال غرب و در فاصله کم با گروهک های تروریستی روحیه قرآنی است.

روح‌الله پوراسماعیلی، معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان نیز در این مراسم با بیان اینکه جمعیت شرکت کنندگان در مسابقات قرآنی امسال دو برابر شده است اظهار داشت: سطح مسابقات امسال نسبت به سال گذشته بالاتر رفته است.

انتهای پیام/

ارسال پاسخ