مسئول برگزاری رویداد “چالش پویش درآمد پدافند غیرعامل”: رویداد چالش پویش درآمد به حل مشکلات استان و کشور کمک می کند

محمد رضا پژوهنده در گفت وگو با پایگاه خبری صبح رشت اظهار کرد: رویداد “چالش پویش درآمد” با محوریت پدافند غیرعامل از ۵ تا ۷ آبان در سازمان نظام مهندسی گیلان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه با پیشنهاد اداره کل پدافند غیرعال استانداری گیلان جلساتی را برگزار کردیم اظهار کرد: از گروه نوین فناوران درخواست شد که رویداد “چالش پویش درآمد” با محوریت پدافند غیرعامل را برگزار کند.

مسئول برگزاری این همایش، رویداد “چالش پویش درآمد” را دارای ثبت ملی دانست و گفت: این رویداد می تواند در سطح بین المللی نیز برگزار شود.

پژوهنده با بیان اینکه مقدمات کار را برای برگزاری این رویداد فراهم کردیم مطرح کرد: عصر چهارشنبه ۵ آبان افتتاحیه این رویداد برگزار می شود و مراسم اختتامیه نیز جمعه ۷ آبان برگزار خواهد شد.

وی هدف از برگزاری این رویداد را تبدیل ایده ها به کسب وکار عنوان کرد و گفت: وجه تمایز این رویداد با سایر رویدادها این است که چالش ها مشخص می شود و این فرصت را برای شرکت کنندگان به وجود می آورد تا بتوانند ایده های خود را به کسب وکار تبدیل کنند.

مسئول برگزاری رویداد “چالش پویش درآمد” یکی از مهمترین اهداف این رویداد را حل چالش های استان وکشور عنوان کرد و گفت: در این رویداد چالش های حوزه های مختلف نظیر مگس زیتون بیان می شود و اگر ایده های ارائه شده مناسب باشد از طرف مسئولان وسرمایه گذاران مورد حمایت قرار می گیرد.

پژوهنده با اشاره به اینکه اداره کل پدافند غیرعامل و کارگروه های آن از برگزاری این رویداد حمایت می کنند مطرح کرد: این رویداد را گروه نوین فناوران برگزار می کند.

وی با اشاره به اینکه رویداد “چالش پویش درآمد” سومین رویدادی است که گروه نوین فناوران در سال ۹۵ برگزار می کند خاطرنشان کرد: خرداد امسال رویداد استارتاپ ویکند گردشگری و در شهریور رویداد “چالش پویش درآمد محیط زیست” را برگزار کردیم.

مسئول برگزاری این رویداد با تاکید بر اینکه ما خود مبدع و برگزار کننده چالش پویش درآمد هستیم بیان کرد: از استان های تهران،اصفهان،کرمانشاه نیز به ما پیشنهاد شده تا این رویداد را در این شهرها برگزار کنیم.

پژوهنده خاطرنشان کرد: برگزاری چنین رویدادهایی به کارآفرینی کمک می کند و منجر به این می شود افراد یگدیگر را بشناسند و ایده های خود را به کسب وکار تبدیل کنند.

انتهای پیام/

 

ارسال پاسخ