مراسم شب یلدا در کاروانسرای شاه عباسی رشت برگزار می شود

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-04-28 22:23:10Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

مدیر کاروانسرای شاه عباسی رشت از برگزاری مراسم آیینی و جشن به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا در این کاروانسرا خبر داد.

به گزارش صبح رشت، علی سامانی مدیر کاروانسرای شاه عباسی رشت با اعلام این خبر گفت : مراسم آیینی شب یلدا همه ساله در محل کاروانسرای شاه عباسی رشت برگزار می شود و استقبال علاقمندان از این مراسم انگیزه ی برگزاری جشن شب یلدا را دو چندان می کند.

وی با بیان اینکه حضور خانواده ها در این مراسم موجب نشاط فردی و اجتماعی خواهد شد ،عنوان کرد : حضور خانواده ها در کنار یکدیگر و بهره گیری از برنامه های مفرح به همراه صرف شام و تنقلات سبب نشاط خواهد شد مضافا بر اینکه فضای تاریخی کاروانسرای شاه عباسی جلوه بیشتری به اینگونه جشن ها می بخشد.

وی با تشریح مراسم شب یلدا اظهار داشت : اجرای موسیقی سنتی ،محلی و پاپ ، شب شعر و حافظ خوانی ،اجرای مراسم آیینی و جنگ شادی ،صرف شام (شامل چلو جوجه و کوبیده ،سالاد ،ماست و نوشیدنی با اضافه دسر) ، سرو آجیل و تنقلات ،میوه و شیرینی لیست برنامه ها و پذیرایی است که در این مراسم صورت می گیرد.

سامانی با دعوت از مردم فرهنگ دوست شهرستان رشت برای شرکت در مراسم شب یلدا گفت : با حضور در کاروانسرای شاه عباسی در شب یلدای امسال ،شبی خاطره انگیز برای خود و خانواده تان رقم بزنید.

گفتنی است علاقمندان برای حضور در مراسم شب یلدای کاروانسرای شاه عباسی می توانند با شماره تلفن ۰۱۳-۳۴۵۰۳۷۱۴ برای رزرو اقدام کنند.

هزینه ی ورودی برای هر نفر ۱۴۰ هزار تومان می باشد.

لازم بذکر است کاروانسرای شاه عباسی در کیلومتر ۲۵ جاده رشت به تهران نرسیده به امام زاده هاشم واقع شده است.

ارسال پاسخ