مدیر مرکز توانبخشی فجر آرامش: ۱۲۶ بیمار در مرکز توانبخشی فجر آرامش تحت مراقبت قرار دارند

به گزارش صبح رشت،مراسم جشن ایام الله دهه فجر موسسه توانبخشی آرامش روز گذشته با حضور جمعی از مسئولان شهرستان رشت در خمام برگزار شد.

دکتر رضا بهشتی دافچاهی،مدیر  مرکز توانبخشی آرامش در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت ایام الله دهه فجر اظهار کرد: هرساله در ایام دهه فجر با توجه به هم زمانی افتتاح این مجموعه در این ایام خجسته جشنی برگزار می شود.

وی با قدردانی از حضور گسترده مردم گیلان در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: مردم گیلان بار دیگر ثابت کردند همواره در صحنه حضور دارند و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان زدند.

مدیر  مرکز توانبخشی فجر آرامش با اشاره به اینکه این مرکز در سال ۸۲ با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی با ظرفیت ۵۰ مددجو شروع به فعالیت کرد اظهار داشت: مساحت این مرکز ۴ هزار و ۵۰۰ متر و با زیر بنای ۱۵۰۰ متر در دو طبقه است.

دکتر بهشتی با اشاره به اینکه در ایام الله دهه فجر سال ۸۸ این مرکز توسعه یافت بیان کرد: سال ۸۸ مرکز توانبخشی دارای ۷۵ بیمار بود و اکنون از ۱۲۶ بیمار مراقبت و پرستاری می کند.

وی تعداد پرسنل و کادر درمان مرکز توانبخشی فجر آرامش را ۴۶ نفر اعلام کرد و گفت: کادر درمانی موسسه فجر آرامش از بهترین ها هستند و همگی افراد تحصیل کرده و توانمند هستند.

مدیر  مرکز توانبخشی فجر آرامش تصریح کرد: علاوه بر اقدامات درمانی اقدامات فرهنگی و هنری بسیاری در این موسسه توانبخشی انجام می شود و بسیاری از بیماران این موسسه در تئاتر و موسیقی فعالیت می کنند.

دکتر بهشتی تاکید کرد: امیدوارم همه مسئولان استانی و شهرستانی به این مراکز توجه کنند و با وجود اینکه این مرکز خصوصی است اما اگر بخواهیم خدماتی در حد بالا و عالی ارائه دهیم نیاز به کمک مسئولان داریم و از مسئولان استانی می خواهیم دست مراکز خصوصی تحت پوشش بهزیستی را بگیرند.

ارسال پاسخ