مدیرکل نوسازی مدارس گیلان در بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز: ۶۷ پروژه در ۵ سال اخیر به آموزش و پرورش تحویل داده شد

مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان  در بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز گیلانی در سالن اجتماعات هتل شهرزاد این شهرستان با بیان اینکه باید اندیشه‌های مرحوم حافظی در کشور تقویت شود، اظهار کرد: همه ما در هر جایگاهی هستیم باید روحیه خیِر بودن را حفظ کنیم.

علی دقیقی با اشاره به اولویت سازمان نوسازی مدارس در کشور تصریح کرد: یکی از مهمترین اولویت‌های این سازمان توسعه مدارس و ساخت مدارس جدید است و با تمام تلاش خود این کار را اجرایی می‌کنیم زیرا انجام این کار بسیار برای رشد علمی جامعه مفید است.

وی با تأکید بر اینکه برای رشد جامعه و‌ پیشرفت علمی کشور باید به آموزش و پرورش توجه ویژه شود، گفت: برای رسیدن به آموزش پویا در کشور و استان باید به نوسازی مدارس و تجهیزات آن توجه ویژه کنیم که این کار با کمک خیرین مدرسه ساز امکان پذیر است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان نقش خیرین را در توسعه علمی جامعه بسیار مفید دانست و افزود: هدف آموزش و پرورش توسعه پایدار در حوزه آموزش و پرورش است و باید به این سمت حرکت کنیم و برای رسیدن به این هدف نقش خیرین در توسعه بنای علمی بسیار مؤثر است.

وی عنوان داشت: ۶۷ پروژه در قالب ۱۹۸ کلاس درس با اعتبار ۸۵ میلیارد ریال در ۵ سال اخیر ساخت و به آموزش و پرورش گیلان تحویل داده شد.

دقیق با اعلام تعداد مدارس ساخته شده توسط بنیاد برکت در گیلان گفت: بنیاد برکت از هیچ تلاشی برای ساخت مدارس دریغ نکرده و در این مدت ۴۲ پروژه با مبلغ ۴۱ میلیارد تومان در حال سخت است که از این تعداد کار ساخت ۱۳ مدرسه پایان یافته است.

ارسال پاسخ