مدیرعامل باشگاه وارنا شهرباران خبر داد: شرکت تیم جوانان وارنا شهرباران در مسابقات لیگ استانی

مصطفی عاقل منش مدیر عامل باشگاه وارنا شهرباران طی گفت و گویی اشاره داشت: با توجه به فرارسیدن آغاز مسابقات لیگ والیبال استانی در بخش آقایان و بانوان و طی جمع بندی حاصل از صحبت های انجام شده بین اعضای محترم کادر فنی و مسئولان تیم های آقایان و بانوان وارنا شهر باران، در صدد آن هستیم که تیم آقایان را در قالب تیمی تحت عنوان جوانان وارنا شهر باران برای شرکت در مسابقات لیگ استانی شرکت دهیم.

عاقل منش افزود : این تیم متشکل از بازیکنان بزرگسالان و با بدنه اصلی تیم جوانان و نوجوانان این باشگاه می باشد و با تغییر در کادر فنی در مسابقات لیگ استانی شرکت خواهد کرد و این تصمیم به منظور حفظ جایگاه تیم بزرگسالان وارنا شهر باران حاضر در مسابقات کشوری و همزمان شرکت در مسابقات دور برگشت لیگ استانی، گرفته شده است.

مدیرعامل باشگاه وارنا شهرباران در ادامه اشاره داشت : برای تیم بانوان نیز با تشکیل تیمی تحت عنوان جوانان منتخب وارنا شهر باران به مانند تیم آقایان با حفظ تیم حاضر در مسابقات کشوری، در مسابقات لیگ استانی هم حضور قدرتمندی خواهیم داشت.

عاقل منش در انتها خاطر نشان کرد : باشد که به یاری ایزد منان و دعای هم استانی های عزیزمان در مسابقات کشوری هم در رده آقایان و هم بانوان فرهیخته و غیورمندمان موفق شوند و نام استان گیلان را بار دیگر در میان قطب های والیبال کشور زنده کنند.

 

ارسال پاسخ