مانور عملیات دیسپاچینگ در معاونت بهره برداری اداره برق شهرستان رشت برگزار شد

به گزارش صبح رشت،مانور عملیات دیسپاچینگ ظهر امروز با مشارکت اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان و شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان در معاونت بهره برداری اداره برق شهرستان رشت برگزار شد.

در این مراسم امیر مرادی،مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان،عظیم بلبل آبادی مدیرعامل برق منطقه ای استان گیلان حضور داشتند.

امیر مرادی،در حاشیه این مراسم در گفت وگو با خبرنگار صبح رشت اظهار کرد: نخستین روز از هفته پدافند غیرعامل را مطابق برنامه از قبل پیش بینی شده انجام دادیم و در اولین مراسم مانور رژه خودرویی با مشارکت فرمانداری رشت برگزار شد  و دستگاه های خدمت رسان آمادگی خود را در این مانور نشان دادند.

مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان با بیان اینکه مانور قطع برق در شهرستان صومعه سرا با مشارکت شرکت برق منطقه ای استان گیلان انجام شد بیان کرد: در این اقدام آمادگی کامل شرکت برق منطقه ای در صورت وقوع قطعی برق نشان داده شد و تیم مانور موفق شد پس از قطعی برق به موقع جریان برق را در جریان اصلی مدار قرار دهد.

وی خاطرنشان کرد: در هفته پدافند غیرعامل کلیه دستگاه های خدمت رسان نظیر آب،برق،گاز را بسیج کردیم تا آمادگی خود را در مقابل تهدیدات و بحران نشان دهند.

%d9%85%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%b1

انتهای پیام/

ارسال پاسخ