فراخوان جمع‌آوری عکس و اسناد انقلاب اسلامی گیلان

ژاله حساس خواه در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، از فراخوان جمع آوری عکس و اسناد انقلاب خبر داد و اظهار کرد: مردم گیلان می توانند عکس ها و اسناد مربوط به این واقعه مهم را که شخصا نگهداری می‌کنند، برای حفظ و نگهداری بهتر در آرشیو ملی، به دبیرخانه اسناد اهدایی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، مدیریت استان گیلان ارسال کنند.

وی ضمن تقدیر از مردم فرهنگ دوست گیلان، گفت: گیلانیان همواره در راستای غنی سازی آرشیو ملی استان یار و همراه سازمان اسناد و کتابخانه ملی بوده اند و استقبال چشمگیر از پویش «اهدای اسناد تاریخی؛ احیای هویت ملی» گواه این ادعاست.

این مسئول فرهنگی با اشاره به اینکه فراخوان مذکور به صورت سراسری در کشور بوده است، تصریح کرد: به اسناد برگزیده در مراسم روز اسناد ملی، جایزه نفیس اهدا خواهد شد.

مدیر سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان گیلان خاطرنشان کرد: گیلانیان می تواند عکس ها و اسناد خود را به نشانی دبیرخانه اسناد اهدایی واقع در رشت، فلکه گاز، بلوار نامجو، بن بست دانشگاه، سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان گیلان ارسال نموده و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۱۳۳۳۳۶۲۰۶۴ تماس حاصل کنند.

ارسال پاسخ