فاطمه شیرزاد: پروژه بازآفرینی خواهر امام رشت به کندی پیش می رود

«فاطمه شیرزاد» عصر امروز (دوشنبه، ۱۲ آذر) در جلسه شورای شهر رشت با تبریک روزجهانی معلولان گفت: مدیران شهری و مسئولان استانی در راستای تسهیل زندگی این قشر کوتاهی می کنند.

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای شهر رشت ادامه داد: در حوزه مدیریت شهری و به منظور مناسب سازی اماکن و خدمات رسانی به این قشر به زودی شاهد تحقق اقداماتی در سطح شهر خواهیم بود.

وی با اشاره به اجرای کند پروژه بازآفرینی بقعه متبرکه خواهر امام رشت گفت: متاسفانه با وجود برگزاری جلسات مختلف و وعده های بسیار در تسریع پروژه هنوز اقدام قابل توجهی را شاهد نبودیم.

 

شیرزاد تاکید کرد: پروژه بازآفرینی در رشت متوقف شده و باید به عنوان مطالبه عمومی مورد توجه استان قرار گیرد.

 

وی با انتقاد از استاندار گیلان گفت: شنیده ها حکایت از این دارد استاندار با بحث زباله سوز در رشت مخالفت کرده که امیدواریم دروغ باشد.

این عضو شورا با بیان اینکه استاندار پاسخگوی تماس اعضای شورای شهر رشت نیست بیان کرد: سالاری بر خلاف نجفی، استاندار قبلی که همواره پاسخگوی تماس اعضای شورا بود ارتباط چندانی با نمایندگان مردم در شورا ندارد ضمن اینکه وعده هایی که در حوزه مدیریت شهری داده شده محقق نشده است.

 

وی با بیان اینکه باید گله مندی اعضای شورا را بپذیرد افزود: متاسفانه اعضای شورا از میزان بودجه عمرانی رشت و اقدامات در حال انجام، اطلاعی ندارند.

 

شیرزاد در ادامه با اشاره به ساماندهی دو رودخانه زرجوب و گوهررود رشت و تالاب عینک گفت: در این حوزه که هنوز متولی مشحصی ندارد، حرف های خوبی زده می شود اما فقط قول و وعده است و همچنان منتظر اقدامات عملی هستیم.

 

وی با اعلام آمادگی شهرداری رشت جهت ساماندهی رودخانه های شهر و تالاب عینک تصریح کرد: شورا و شهرداری آمادگی برعهده گرفتن این حوزه است و بر میز مذاکره واقعی می نشیند.

 

شیرزاد با اشاره به احداث پروژه اکوی بهداشتی و سالم بعد از سال ها در محله معلولین تصریح کرد: بیمه همکاران شهرداری چه قراردادی چه شرکتی دچار مشکل شده و رئیس شورا پیگیر باشد.

وی با تاکید بر رفع اختلاف نظر بین همکاران خاطرنشان کرد: با وجود همه اختلاف سلیقه ها و نظرها باید برای تحقق مطالبات به حق مردم از خود بگذریم.

شیرزاد خواستار تکمیل و بهره برداری پروژه های نیمه تمام در ایام الله دهه فجر شد.

ارسال پاسخ