سید علی اکبر طاهایی در بازدید از شرکت کود آلی گیلان: مدیران باید وقت بیشتری برای حل معضل سراوان بگذارند

 سید علی اکبر طاهایی استاندار اسبق گیلان و مازندران و مسئول کارگروه پسماند سازمان برنامه و بودجه کشور در بازدید از شرکت کود آلی گیلان عنوان کرد:متاسفانه امروز سراوان در شرایط خوبی قرار ندارند،و در کنار آن میزان زباله نسبت به گذشته افزایش شدیدی یافته است.

وی بیان داشت:رئیس وقت محیط زیست کشور بانی ارتباط با شرکت tts بوده است که امروز این شرکت در استان گیلان در زمینه ساخت زباله سوز فعال است.

طاهایی با اشاره به اینکه شرمنده مردم مظلوم سراوان شده ایم افزود:متاسفانه مدتهاست که برای این پروژه کوتاهی صورت گرفته و مدیران باید وقت بیشتری را جهت حل معضل سراوان در نظر بگیرند.

مسئول کارگروه پسماند سازمان برنامه و بودجه کشور ضمن تشکر از پیگیری های شهردار وقت رشت اظهار داشت:علی رغم تلاش ها،بودجه شهرداری بسیار محدود است و دولت باید در این موضوع سرمایه گذاری کند.

وی ضمن تشکر از مدیرعامل شرکت کود آلی گیلان به جهت پیشرفت چشمگیر پروژه های پسماندی بیان داشت:اکنون با یک مدیریت درست،گام های بزرگی در این شرکت برداشته شده که در آینده امید است برای سراوانی ها شاهد اخبار خوبی باشیم،همچنین باید آسیب های وارد شده به مردم سراوان را جبران کنیم

این مقام مسئول در پایان افزود:دولت سیزدهم باید در کنار شهرداری رشت و مازندران برای مدیریت پسماند باشد،چراکه این دو استان، مهمان پذیرترین استان های کشور هستند و نیاز است که توجه ای ویژه ای به آنها شود

ارسال پاسخ