سپیدرود با اضافه شدن بازیکنان می تواند نتایج بهتری کسب کند

رضا بیابان پور با بیان اینکه بازیکنان پایه نیازمند توجه در ابعاد مختلف هستند اظهار داشت: توجه به بازیکنان پایه باعث ایجاد یک پشتوانه مطمئن برای تیم های بزرگسالان می شود.

سرمربی تیم نونهالان دانشگاه آزاد رشت با اشاره به اینکه بازیکنان زیر ۱۴ می توانند در تیم نونهالان عضو شوند بیان داشت: بازیکنان تیم نونهالان دانشگاه آزاد رشت چندین سال کمتر از ۱۴ هستند.

مربی تیم منتخب دانش آموزی استان گیلان با اعلام اینکه بازیکنان تیم دانشگاه آزاد با توجه به هدف‌گذاری برای سالهای آینده انتخاب شدند عنوان کرد: بازیکنان دانشگاه آزاد از کیفیت خوبی برخوردار هستند.

بیابان‌پور با تاکید بر اینکه بازیکنان با سن پایین تر در سال جاری به منظور آشنایی با مسابقات در لیگ شرکت کردند ابراز داشت: هدف‌گذاری برای صعود در سالهای آینده است.

سرمربی تیم نونهالان دانشگاه آزاد رشت با بیان اینکه میانگین سنی بازیکنان بسیار پایین تر از تیم های دیگر است گفت: دو نفر از بازیکنان تیم دانشگاه آزاد در تیم منتخب دانش آموزی گیلان برای حضور در المپیاد استعدادهای برتر کشور حضور داشتند.

مربی تیم منتخب دانش آموزی استان گیلان با اشاره به اینکه محمد مهدی قبادی و اشکان بهاری از تیم نونهالان دانشگاه آزاد برای مسابقات دانش آموزی انتخاب شدند عنوان داشت: در تیم دانشگاه آزاد بازیکنان با آتیه‌ای همانند شروین حسن پور و مهرسام رضایی حضور دارند.

بیابان‌پور با اعلام اینکه یکی از افتخارات مربیان وظیفه آنها به عنوان معلم و الگو برای دانش‌آموزان افزود: به مدت ۱۷ سال به عنوان معلم ورزش در‌ مدارس استان گیلان فعالیت می کنم.

سرمربی تیم نونهالان دانشگاه آزاد رشت با تاکید بر اینکه تیم داماش گیلان در‌ نیم ‌فصل اول لیگ دسته دوم نتایجی مناسبی را کسب کرد اظهار داشت: سپیدرود رشت نیز با اضافه شدن بازیکنان می تواند رو به جلو حرکت کند.

بیابان پور با اشاره به اینکه خانواده بر روی انتخاب راه درست تاثیر زیادی دارند گفت: باید از زحمات همسرم که در راه رسیدن به موفقیت همراهیم کرد تشکر کنم که خودشان در ورزش فعالیت می کنند.

ارسال پاسخ