رضا رسولی: دیواری کوتاه تر از دیوار شهرداری وجود ندارد

به گزارش صبح رشت،رضا رسولی  در شصت و چهارمین جلسه علنی شورای شهر رشت با تبریک سالروز میلاد پیامبر مهربانی ها، حضرت محمد (ص) و هفته وحدت گفت: برخورد ماموران شهرداری با شهروندان باید با حفظ احترام باشد.

نائب رئیس شورای شهر رشت با بیان اینکه شهرداری دارای دیواری کوتاه است که در تمام مسائل مورد هجوم قرار می گیرد افزود: متاسفانه بسیاری از نارسایی های حوزه های دیگر هم به پای شهرداری نوشته می شود.

وی ادامه داد: با تمام انتقاداتی هم که خود به حوزه شهرداری دارم اما نباید با توجه به فضای پرالتهاب جامعه، فضای شهر را نا آرام کنیم بلکه باید تنش ها را کم کرده تا به نقطه مطلوب برسیم.

رسولی با اشاره به نحوه برخورد یکی از شهروندان با مامور شهرداری در پیاده راه فرهنگی رشت خواستار پیگیری این موضوع از سوی دستگاه قضایی و اعمال قانون شد.

وی با اشاره اجرایی کردن قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات اذعان کرد: کارگروهی پنج نفره از اعضای شورا بر این طرح نظارت داشته باشند.

رسولی با بیان اینکه پنج طرح عمران و توسعه شهری تصویب و ۶ طرح در دست تصویب است افزود: تالار گفتگوی شهری می تواند اتفاقی خوب برای شنیده شدن حرف های مردم باشد.

وی با بیان اینکه باید کارگروه مشورتی کمیسیون عمران شکل قانونی یابد اظهار کرد: این کارگروه شامل چهار کمیته نظارت و پایش، توسعه پایدار، امور زیربنایی و شهرسازی و معماری است که کاملا عام المنفعه است.

 

ارسال پاسخ