رئیس هئیت دوچرخه سواری گیلان: ” هدف ما برگزاری مداوم و هرچه مطلوب تر مسابقه کاسپین کاپ است

سید ایمان دلیل حیرتی رییس هیات دوچرخه سواری گیلان با بیان اینکه مسئولان محترم سازمان منطقه آزاد نگاه ویژه ای به ورزش دوچرخه سواری دارند اظهار داشت: از حمایت فوق العاده سازمان در خصوص برگزاری کاسپین کاپ تشکر می کنم.

وی افزود: با توجه به این موضوع که جای خالیِ “سید مصطفی رضازاده” در مسابقات امسال بسیار حس میشود و آن مرحوم در راه اندازی این مسابقات در سال گذشته نقش بسیار موثری داشت ، به پاس قدردانی از تلاشهای آن مرحوم مسابقات امسال تحت عنوان یادواره مرحوم مصطفی رضازاده برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت دوچرخه سواری گیلان خاطرنشان کرد:همچنین از حمایت و نگاه ویژه جناب آقای مسرور مدیر عامل محترم سازمان منطقه ازاد انزلی ، معاونین محترم سازمان،مدیریت روابط عمومی و ریاست هیات دوچرخه سواری سازمان منطقه آزاد در برگزاری هرچه بهتر این رویداد تشکر و قدردانی می کنم.

دلیل حیرتی اذعان داشت: هدف مجموعه سازمان منطقه آزاد و این هیات در برگزاری مسابقات مذکور در سطح استاندارد های بین المللی و با کیفیت مطلوب است و امید است با حمایت جامعه ورزش دوچرخه سواری و مسؤلان ، این رقابتها در سال آینده در سطح بین المللی برگزار گردد.

ارسال پاسخ