رئیس شورای شهر رشت: دست هایی تلاش می کنند بین اعضای شورا تفرقه بیاندازند

رئیس شورای شهر رشت در چهل و چهارمین جلسه علنی شورای شهر رشت اظهار کرد: برخی اتفاقات اخیر در شان مردم شهر و نمایندگان شورا نیست و قطعا بزرگترین دغدغه اعضا این است که وظیفه نمایندگی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند و اگر هم تذکراتی در مورد حوزه مدیریت شهری مطرح می شود، بازتاب دغدغه مردم است.
امیر حسین علوی افزود: گویا دست هایی در کار است که بین اعضای شورا تفرقه افکنی نماید و اعضا را در مقابله هم قرار دهد و یا اعضای شورا را روبروی شهردار قرار دهد.
وی تاکید کرد: قطعا در پیگیری های امور مردم با هیچ کس تعارف نخواهیم کرد. وی از رسانه ها نیز خواست به حواشی دامن نزنند و اجازه دهند اعضای شورا برای توسعه شهر تلاش کنند.
رئیس شورا افزود: حواشی اخیر با شهردار در یک جلسه مطرح و بررسی گردید و همه مسایل پیگیری شده است و شهردار قول پیگیری داده است. اما انعکاس نادرست برخی مطالب نباید نام رشت را در سطح کشور یا خارج از کشور بد مطرح کند. این شیوه برای آیندگان نیز اتفاق خوش آیندی نیست.
همه کمک کنند تا این مسیر را با قوت به پیش برویم. گویا برخی نمی خواهند شورا در آرامش به کار خود برسد. کمیسیون های تخصصی شورا بسیار فعال در رفع مشکلات شهر از جمله رفع نواقص طرح تفصیلی،معضلات ترافیک شهر و مشکلات زیست محیطی و … تلاش می کنند.
وی تصریح کرد: لازم است یک کارگروه در شورا تشکیل گردد تا موضوع رسانه و فعالین رسانه ای سنجش شود. از رسانه ها می خواهم دنبال سوژه هایی باشند که دغدغه مردم است. روزهای اخیر حواشی از سوی برخی رسانه ها ایجاد می شد که انرژی اعضای شورا را برای حل آنها می گرفت و البته برخی هم نابجا بود.
رئیس شورا همچنین از حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی روز قدس تقدیر کرد.
علوی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: طرح شکل گیری اتاق ایده آماده شده و پس از بررسی توسط اعضای شورای شهر رشت، به تصویب می رسد.

ارسال پاسخ