رئیس سازمان فرهنگی،ورزشی شهرداری رشت خبر داد: اجرای ۶۳ برنامه فرهنگی،هنری و ورزشی در ایام ماه مبارک رمضان

رئیس سازمان فرهنگی،ورزشی شهرداری رشت با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: توزیع افطاری ساده در بین رانندگان خدمات رسان از جمله رانندگان تاکسی، اتوبوس و غیره در ایام ماه مبارک رمضان در دستور کار سازمان است.

علیرضا حسنی از اجرای ۶۳ برنامه با (عنوان ضیافت الهی در ماه مهربانی) در روزهای ماه رمضان خبر داد و افزود: بخشی از این برنامه ها به صورت مشارکتی با دیگر دستگاه ها برگزار می شود.

حسنی با بیان اینکه برنامه های ماه رمضان امسال در پنج محور با موضوع مسجد محوری، محله محوری و غیره برگزار می شود تصریح کرد: برپایی محافل انس با قرآن کریم در پنج منطقه رشت ، برگزاری جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) و غیره از جمله برنامه های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت است.

رئیس سازمان فرهنگی،ورزشی شهرداری رشت با اشاره به برگزاری مسابقات قرآنی کارگران شهرداری رشت گفت: این مسابقه به کارگران فضای سبز و پاکبانان شهرداری رشت اختصاص دارد و توزیع افطاری ساده در بین رانندگان خدمات رسان از جمله رانندگان اتوبوس ، رانندگان تاکسی و غیره در برخی از روزهای ماه رمضان انجام می شود.

وی پخش غذای سحری گرم در شبهای مبارک قدر برای پاکبانان را از دیگر برنامه ها دانست و‌ بیان کرد: مسابقه عکاسی با موضوع سفره های افطار و سحری در این ایام برگزار می شود.

حسنی به برگزاری جام پیشکسوتان فوتبال در ماه رمضان اشاره کرد و گفت: این جام برای دومین سال در این ایام برگزار می شود و در سال گذشته با استقبال پرشوری از سوی ورزشکاران و شهروندان همراه شد.

ارسال پاسخ