رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان: جشنواره یادداشت مدافعان حرم برگزار می شود

مهدی پارسا در افتتاحیه دوره خبرنگاری حرفه‎ای که در سالن کانون شهید حق‎شناس خمام برگزار شد، با بیان اینکه اکنون در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که بیش از ۲۰ میلیون بسیجی دارد اظهار داشت: جامعه بسیجی نیازمند به رسانه است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان با بیان اینکه هرکدام از خبرنگاران بسیجی باید یک رسانه برای نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد افزود: خبرنگاران بسیجی یک حامل و یک پیام‌رسان قوی هستند.

پارسا با اشاره به اینکه اکنون عصر ارتباطات و رسانه است تصریح کرد: قدرت همه جوامع بشری در آنست که بتواند حامل و پیام رسان قوی در کنار خود داشته باشند که رسانه این امر خطیر را بر عهده دارد.

وی با توجه به اهمیت دوره خبرنگاری در خمام و تاکید براینکه این دوره خبرنگاری از مرکز مطالعات رسانه مجوز اخذ شده است گفت: جشنواره یادداشت مدافعان حرم در این دوره خبرنگاری برگزار می‌شود.

پارسا با اشاره به اینکه دوره خبرنگاری حرفه‌ای در خمام به همت شهرداری خمام و اعضای و هیات اندیشه‌ورز بسیج رسانه استان گیلان در حال برگزاری است افزود: افراد برتر در جشنواره یادداشت مدافعان حرم معرفی می‌شوند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان با تاکید براینکه متقاضیان حضور در دوره خبرنگاری حرفه‌ای بیش از حد انتظار بود خاطرنشان کرد: دوره آموزشی خبرنگاری حرفه‌ای ۲۰ ساعت است.

وی با بیان اینکه دوره خبرنگاری حرفه‌ای در خمام ۵۰ نفر شرکت کننده دارد تصریح کرد: خبرنگارانی که در این دوره حضور دارند به عنوان سفیران فرهنگی و خبرنگاران حرفه‌ای به جامعه رسانه‌ای استان گیلان معرفی می‌شوند.

در دوره خبرنگاری حرفه‌ای خمام خبرنگارانی از شهرهای بندرانزلی، آستانه‌اشرفیه، شفت، خمام، خشکبیجار و کلانشهر رشت حضور داشتند که در این دوره آموزشی ۲ روزه شرکت کردند./اندیشه گیلان

ارسال پاسخ