رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان: کارنامه درخشان انقلاب اسلامی در بخش بهداشت و درمان

«شاهرخ یوسف‌زاده» امروز(چهارشنبه،۱۷ بهمن) در مراسم چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی که در بیمارستان الزهراء(س) رشت برگزار شد اظهار کرد: دستاوردهای چشم‌گیری بعد از انقلاب در حوزه سلامت و درمان شاهد بودیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه انقلاب اسلامی با اقتدار، وحدت و هم‌دلی مردم ملت ایران ماندگار شد، گفت: ایران کارنامه درخشانی در بخش بهداشت و درمان طی این مدت دارد.

یوسف زاده به برخی از انقلاب‌های جهان اشاره و اذعان کرد: انقلابی که تحت تاثیر بیگانگان قرار گیرد دچار نابودی خواهد شد، اکثر انقلاب‌های دنیا بدین سبب فروپاشیدند.

وی ادامه داد: روشنفکری، وحدت و هم‌دلی ملت ایران در برابر تهدیدات دشمنان و بهره‌گیری از ظرفیت‌های داخلی، زمینه شکست دشمنان را فراهم کرد و انقلاب اسلامی اینگونه با اقتدار ایستاده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به برنامه راهبردی دانشگاه علوم پزشکی پرداخت و افزود: دانشگاه علوم پزشکی با اجرای برنامه‌های نوین در راستای موفقیت گام‌های موثری برداشته و با علم و دانش در مرزهای دانش دنیا در حال حرکت و رقابت است.

یوسف زاده به توانمندی‌های داخلی اشاره و تصریح کرد: با بهره‌گیری از توانمندی‌های داخلی می‌توان در برابر تحریم‌ها و تهدیدهای دشمنان ایستاد و در عرصه علم و دانش در دنیا پیشتاز بود.

ارسال پاسخ