رئیس اتاق اصناف گیلان: واحد عرضه اسنک با روکش طلا به تعزیرات حکومتی معرفی شد

جلال‌الدین محمد شکریه با اشاره به موضوع جنجال‌ساز سرو اسنک با روکش طلا در یکی از مراکز عرضه در رشت اظهار کرد: پس از انتشار خبری مبنی بر سرو اسنک با روکش طلا در رشت اصناف از همان دقایق اولیه نسبت به شناسایی واحد صنفی مذکور اقدام کرد.

وی با بیان اینکه واحد صنفی عرضه اسنک با روکش طلا در رشت شناسایی‌شده، افزود: واحد صنفی مذکور فاقد پروانه کسب است و دارای مجوز قانونی لازم نیست.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان گیلان با اشاره به همکاری مرکز بهداشت رشت در فرایند شناسایی و تکمیل پرونده تخلف واحد صنفی متخلف عرضه اسنک در رشت گفت: واحد صنفی مذکور علاوه بر تعطیلی و پلمپ شدن به تعزیرات حکومتی نیز معرفی می‌شود.

شکریه با اذعان به این نکته که عرضه اسنک با روکش طلا باقیمت ۱۲۰ هزار تومان ابهام‌برانگیز است، تصریح کرد: باقیمتی که اسنک به متقاضیان و مصرف‌کنندگان باقیمت ۱۲۰ هزار تومان عرضه می‌شده بیانگر این است که روکش اسنک از جنس طلا نبوده است چون هر یک برش اسنک با روکش طلا تقریباً ۶۰ تا ۷۰ هزار تومان است.

وی با تاکید بر ممانعت در عرضه اسنک با روکش طلا بیان کرد: در شرایط اقتصادی فعلی که شهروندان با مشکلات اقتصادی روبرو هستند اجازه ناهنجاری در عرضه محصولات خاص و گران‌قیمت را نخواهیم داد./فارس

ارسال پاسخ