دوره عالی برای ۷۰ خبرنگار گیلانی برگزار شد

مهدی پارسا صبح امروز در جمع فعالان فضای مجازی و خبرنگاران استان گیلان با بیان اینکه برگزاری دوره‌های آموزشی در اولویت فعالیت‌های سازمانی است، اظهار داشت: دوره عالی ۷۰ خبرنگار گیلانی به مدت ۲۳ ساعت آموزشی با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر خمام برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این دوره عالی هفت استاد علوم ارتباطات تدریس کردند، افزود: گزارش‌نویسی، خبرنویسی، فنون مصاحبه، گزارش تصویری، قانون مطبوعات و اخلاق در رسانه از جمله موضوعات ارائه شده در این دوره بود.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با اشاره به سند جامع آموزشی خبرنگاران این استان گفت: دوره آموزشی مقدماتی، تکمیلی، تربیت مربی و کارگاه‌های تخصصی در این سند لحاظ شده است.

پارسا با بیان اینکه کارگاه آموزشی عکاسی خبری نیز برای ۷۵ خبرنگار و فعال فضای مجازی گیلان برگزار شد، تصریح کرد: در این کارگاه اساتید دانشگاه صدا و سیما تدریس کرده و به قبول‌شدگان در آزمون گواهی معتبر اعطا شد.

وی با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی خبرنگاری در شرق و غرب گیلان خاطرنشان کرد: شهرستان‌های صومعه‌سرا و لاهیجان میزبان این دوره‌های تخصصی آموزشی و کارگاهی است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با تبریک روز خبرنگار گفت: تجلیل و تکریم از خبرنگاران به روز خبرنگار ختم نشود و باید در طول سال نیز از زحمات خبرنگاران و اصحاب رسانه تجلیل کرد./تسنیم

ارسال پاسخ