دعوت دو دوچرخه سوار گیلانی به اردوی تیم ملی جوانان جمهوری اسلامی ایران

به گزارش صبح رشت،حسین حسینی و پویا حسینی از استان گیلان به اردوی تیم ملی دوچرخه سواری کشور رده سنی جوانان  انتخابی رقابت های آسیایی دعوت شدند.

مریم بخشی،مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان در بازدید از هیئت دوچرخه سواری گیلان و دیدار با رئیس این هیئت و ورزشکاران انتخابی در اردوی تیم ملی دوچرخه سواری به حمایت همه جانبه اداره کل ورزش و جوانان از دوچرخه سواری تاکید کرد.

 

بخشی ضمن قدردانی از زحمات ایمان دلیل حیرتی،رئیس هیئت دوچرخه سواری گیلان اظهار کرد: آقای دلیل حیرتی با انتخاب کادری توانمند،مدیریت صحیح و سرمایه گذاری در رده سنین پایه این هیئت ورزشی را به جایگاه مناسبی رسانده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با تاکید بر ضرورت به کارگیری جوانان در ورزش بیان داشت: در صورت افتخار آفرینی رکاب زنان گیلانی در رقابت های آسیایی یک دستگاه دوچرخه حرفه ای به آن ها اهدا خواهد شد.

ایمان دلیل حیرتی،رئیس هیئت دوچرخه سواری استان گیلان با اشاره به اینکه ۱۵ نوجوان و جوان با استعداد دوچرخه سواری را شناسایی کردیم گفت: حسین حسینی و پویا حسینی از گیلان به اردوی انتخابی تیم ملی دوچرخه سواری برای رقابت های قهرمانی آسیا دعوت شدند.

وی با اشاره به اینکه ۲۱ نفر در اردوی تیم ملی دوچرخه سواری شرکت می کنند افزود: ۸ نفر در اردوی تیم ملی برای شرکت در رقابت های قهرمانی آُسیا انتخاب می شوند.

رئیس هیئت دوچرخه سواری استان گیلان با اشاره به برگزاری سه رویداد مهم آسیایی در آستانه مسابقات المپیک تصریح کرد: ورزشکاران در صورت کسب یک مدال آسیایی می توانند سهمیه المپیک را کسب کنند و این اتفاق بزرگ برای رکاب زنان گیلانی دور از دسترس نیست.

 

دلیل حیرتی آمادگی روانی و جسمانی رکاب زنان گیلانی برای حضور در اردوی تیم ملی دوچرخه سواری را مناسب ارزیابی کرد و گفت: ورزشکاران به صورت منظم و حتی در شرایط نامناسب تمرینات خود را دنبال می کردند.

وی همچنین از خریداری و اهدای ۵ دوچرخه جاده به دوچرخه سواران گیلانی خبر داد و افزود: حسین حسینی و پویا حسینی با دو دوچرخه اهدایی هیئت دوچرخه سواری در اردوی تیم ملی شرکت می کنند

 

رضا رسولی،عضو شورای اسلامی شهر رشت در این دیدار ورزشکاران جوان را افتخار و آینده رشت دانست و گفت: در صورت افتخار آفرینی در مسابقات آسیایی حتما در شورای شهر و شهرداری رشت از رکاب زنان گیلانی تجلیل خواهیم کرد.

 

حسین حسینی،ورزشکار منتخب در اردوی تیم ملی دوچرخه سواری نیز اظهار داشت: سه سال دوچرخه سواری را به صورت حرفه ای دنبال می کنم و موفق شدم موفق شدم در مسابقات کوهستان و کورسی در استان گیلان مقام اول را کسب کنم.

وی از زحمات هیئت دوچرخه سواری گیلان برای حمایت از دوچرخه سواران گیلانی قدردانی کرد و ابرازامیدواری کرد با تلاش در اردوی تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شود.

 

پویا حسینی،دیگر دوچرخه سوار منتخب گیلانی در اردوی تیم ملی نیز اظهار کرد: دو سال نیم است دوجرخه سواری را به صورت حرفه ای دنبال می کنم و امیدوارم بتوانم به مقاطع بالاتر در این ورزش دست یابم.

 

ارسال پاسخ