در راستای توسعه زیرساخت ؛ شرکت آبفای استان گیلان با ایران کیش و پارس فرناک قرارداد همکاری منعقد می کند

شرکت آبفای استان گیلان در راستای توسعه زیرساخت ؛ با ایران کیش و پارس فرناک قرارداد همکاری منعقد می کند.

عصرصادق به نقل از رابط عمومی پارس فرناک، رضا سبحانی معاون خدمات مشترکین شرکت آبفا ( آب و فاضلاب) استان گیلان با اعلام خبر فوق اظهار داشت : آبفای گیلان تلاش دارد تا از طریق همکاری با مجموعه ایران کیش و پارس فرناک تسهیلات بیشتری برای مردم عزیز گیلان فراهم کند.
وی گفت: یکی از اتفاقاتی که در سطح شرکت های آبفای کشور رخ داده است، ادغام شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی و تشکیل شرکت آب و فاضلاب استانی است. این موضوع بناست تا در پایان تابستان منجربه افزایش سطح خدمات شرکت های استانی آب و فاضلاب تا دوبرابر ونیم شود.
سبحانی تصریح کرد : برای دستیابی به این مهم اولین گام آن است تا شرایط لازم را برای خدمات مشترکین فراهم کنیم.
وی گفت : صورتحسابی که در اختیار مشترکین قرارمی گیرد باید به نحوی باشد که فرد هم مدیریت هزینه و هم مدیریت مصرف را به نحو بهتری انجام دهد. برای این کار نیاز به یک خدمت رسانی یکپارچه داریم که ایران کیش و پارس فرناک می توانند آن را در اختیار ما قرار دهند.
سبحانی با بیان اینکه در مرحله اول این همکاری ، بحث پرداخت صورتحساب ها قرار است از طریق نرم افزار پات ایران کیش فراهم شود گفت: در کنار بحث پرداخت ، این موضوع خدمات ارزش افزوده زیادی نیز فراهم می کند و ازهمین رو امید است تا این همکاری در سطح کشور گسترش بیابد.
وی خاطر نشان کرد: آب و فاضلاب استان گیلان از طریق این همکاری و با استفاده از درگاه های پرداخت اینترنتی ایران کیش شرایط پرداخت را برای مشتریان راحت تر می کند.
وی یاداور شد : در گام اول از طریق پات این تسهیلات فراهم شده و پروفایل مشتری و پرداخت روی این پروفایل در پات عملیاتی می شود .
معاون آبفای استان گیلان گفت : همان طور که برای مواردی مانند فروش انشعاب تلفنی، پرداخت تلفنی از درگاه پرداخت استفاده می شود به دنبال این هستیم که زیر ساخت نرم افزاری مانند اپلیکیشن پات هم در اختیار مشتریان قرار گیرد تا فرد بتواند به طور مستمر خدمات را دریافت کرده و این سطح خدمات را همیشه حفظ بکند و با حداقل اطلاعات همیشه سطحی از دسترسی به خدمات را برای خودش نگه دارد مثلا دیگر به عنوان یک مشترک نیازی به این نباشد که هر بار شماره رمز و اشتراک وارد کند.
سبحانی از تداوم همکاری ها با ایران کیش و پارس فرناک در آینده سخن گفت و افزود : از طرفی دیگر با توجه به اینکه ما در هردوره باید به املاک مشترکین خود مراجعه و آخرین مصارف آن ها راثبت کنیم تلاش داریم تا در این راستا از سیستم پرداخت و پوز اندرویدی ایران کیش دراین زمینه بهره جوییم به این شکل اپراتورهای ما نیز از سهولت بیشتری برخوردارند. به طوری که امکان قرائت و پرداخت در محل از طریق قطعه سخت افزاری و پوز اندرویدی ایران کیش امکانپذیر باشد .

ارسال پاسخ