دبیر اجرایی اکادمی تخصصی ماساژ اسپادانا خبر داد دوره تخصصی آموزش ماساژ روسی ۲۰ و ۲۱ آبان در رشت برگزار می شود

مژگان عظیمی در گفت و گو با صبح رشت اظهار داشت: کارگاه آموزش تخصصی ماساژ روسی در تاریخ ۲۰ و ۲۱ آبان امسال با حضور دکتر بهنام قاسمی برگزار می شود.

وی افزود: مدرس این کارگاه آموزشی،دکتر بهنام قاسمی دارای مدرک دکترای توانبخشی ورزشی از روسیه,مدرس انجمن پزشکان ایران,مدرس آکادمی ملی المپیک و تدوین کننده استانداردهای ماساژ فنی حرفه ای و علمی کاربردی کشور است.

مدیر برگزاری کارگاه آموزشی ماساژ روسی هدف از برگزاری این کارگاه ماساژ را آموزش صحیح ماساژ،اشتغال زایی و درآمد زایی برای جوانان عنوان کرد و گفت: با برگزاری این کارگاه ها می توان افراد حرفه ای در جامعه درمانی ماساژ را پرورش داد.

عظیمی با اشاره به فواید ماساژ اظهار کرد: رفع گرفتگی عضلات،کمک به افزایش جریان خون،دفع اسید لاکتیک،تسریع زمان ریکاوری،افزایش انعطاف پذیری و رفع استرس حاصل از هیجانات ورزشی را از جمله فواید ماساژ است.
وی با بیان اینکه ماساژ روسی ماساژی است که برای تقویت و التیام هم زمان روح و جسم استفاده می شود مطرح کرد: تکنیک های بکار گرفته شده در این ماساژ باعث ایجاد گرمای مطبوع در مفاصل و عضلات شده که این امر تولید اندورفین در بدن را تحریک می کند.
مدیر برگزاری کارگاه آموزشی ماساژ روسی خاطرنشان کرد: اکادمی ماساژ اسپادانا افتخار برگزاری بیش از ۵۰ دوره کارگاه آموزشی ماساژ در کشور را دارد که منجر به پرورش افراد حرفه ای در زمینه ماساژ درمانی و توسعه سلامت پایدار شده است.

مدیر برگزاری کارگاه آموزش ماساژ روسی خاطرنشان کرد: علاقه مندان می توانند برای شرکت در این دوره آموزشی برای هماهنگی با شماره ۰۹۳۷۲۹۳۸۰۲۱ تماس بگیرند.
انتهای پیام/

ارسال پاسخ