خط تست سی ان جی در چوکام افتتاح می شود.

روز دوشنبه خط تست مخازن سی ان جی باحضور مدیران وکارشناسان اداره کل استاندارد گیلان توسط نماینگی ایران خودرو در چوکام افتتاح می شود .

به گزارش خبرنگار ما این خط تست توسط شرکت شکوفه موتور گیلان و در نمایندگی چوکام این شرکت افتتاح می شود.

شرکت شکوفه موتور گیلان با افتتاح این خط تست در نظر دارد استانداردهای لازم جهت اتومبیلهای با سوخت سی ان جی را در گیلان با حضور کارشناسان استاندارد تست نموده و از تحمیل برخی هزینه ها بردوش رانندگان و صاحبان خودروها بکاهد .

لازم به ذکر است که شکوفه موتور گیلان به مدیریت برادران پوررستگار و مدیرعاملی علیرضا پوررستگار به عنوان نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش گروههای خودرویی ایران خوردو – سایپا و بهمن فعالیت می کند ، همچنین دارای دو مرکز مکانیزه معاینه فنی در رشت و خمام بخش چوکام است و از دیگر فعالیتهای این گروه خودرویی می توان به اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده اشاره کرد و حالا پس از انجام مراحل خرید زمین و موافقت مسئولان مرتبط خط تست مخازن تحت فشار سی ان جی را در دایره فعالیت خویش قرار داده است . طرح مذکور در زمینی به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع واقع شده که دستگاههای تست در مساحت ۱۲۰ متر مربع بااستانداردهای تایید شده از سوی اداره کل استاندارد آماده بهره برداری می باشد .

ارسال پاسخ