خانم بخشی آیا می دانید تصمیمات شما آینده فوتبال گیلان را نابود می کند!؟

تمرینات تیم سپیدرود در دو نوبت از فردا در رشت برگزار می شود تا بدین ترتیب بعد از مشکلات مالکیتی، تمرینات سپیدرود به صورت جدی تری آغاز شود. علی نظرمحمدی تیمی را تشکیل داده  که از پتانسیل تیم های جوانان و امید برخوردار است و تعداد زیادی از بازیکنان سپیدرود که دارای کیفیت بالایی هستند را در کنار خود دارد.
با توجه به تکمیل بودن شروع تمرینات باید این نکته را در نظر گرفت که تیم سپیدرود توانسته با میانگین سنی در حدود ۲۳ سال یکی از جوان ترین تیم های سپیدرود در چند سال اخیر دانست که می تواند زمینه ساز آینده درخشان برای فوتبال گیلان شود.
البته در این میان اداره کل ورزش و جوانان به جریانی ورود پیدا کرده که می تواند باعث تغییر مسیر در فوتبال گیلان شود و سپیدرود رشت را به ورطه نابودی بکشاند. در حالکیه دادگاه حکم به مالکیت تن زاده داده  و بخشی نیز در مصاحبه هایش به این مقوله اذعان کرده است اما وی تصمیم گرفته تا تیم تحت مالکیت نوین در.مسابقات شرکت کند.
این تصمیم بخشی می تواند از عدم اطلاع کافی از شرایط فوتبال گیلان باشد که اقدام به نوشتن یک نامه به هیات فوتبال گیلان کرده  و در آن برخلاف حکم ابلاغی از سوی دادگاه نوین را صاحب امتیاز لیگ برتری سپیدرود دانسته است.
نامه خلاف قانون بخشی در حالی به هیات فوتبال داده شده  که این عمل وی خلاف حکم دادگاه محسوب می شود که تن زاده را مالک باشگاه می داند و در حکم خود اعلام داشته است که مالکیت باید به تن زاده باز گردد.
نوین یک هفته اختیار باشگاه سپیدرود را در دست گرفت در این مدت جواد آقایی پور و بازیکنان زیادی همانند او در تمرینات تیم سپیدرود با مالکیت نوین شرکت کردند اما این بازیکنان آینده ساز فوتبال گیلان که سال قبل در لیگ برتر بازی می کردند به دلایلی نامشخص از تیم کنار گذاشته شدند. حمید ملکی و علی عباسی با میانگین سنی پایین از تیم سپیدرود نوین کنار گذاشته شدند. باید گفت که تمام بازیکنان نامبرده شده از بهترین بازیکنان سپیدرود و از آینده سازان فوتبال گیلان هستند اما در تیم پیر و با میانگین سنی بالای عزیزی و دوستان جای ندارند.
تصمیمات بخشی اگرچه می تواند تیم را به هر فردی بدهد و تکلیف را یک سره کند اما بدون شک تصمیمات او به شدت می تواند بر روی آینده بازیکنان جوان گیلان تاثیر بگذارد. تصمیمات بخشی در مورد سپیدرود به شدت با انتقادات زیادی از سوی مسولین و هواداران مواجه است.
البته از اینکه حکم داوری بخشی مشکلات زیادی داشته که توانسته شده این داوری متوقف شود یا اینکه اسم تیم سپیدرود تغییر کرده است بگذریم. باید از وی پرسید “خانوم بخشی آیا می دانید تصمیمات شما بر روی آینده فوتبال رشت تاثیر منفی دارد؟!”

ارسال پاسخ