حسین پسندیده مشاور فنی و مربی تیم فوتبال چوکا: حمایت از اصغر رسول زاده به سود فوتبال چوکا است.

حسین پسندیده با اشتباه دانستن تعویض مربی در ابتدای فصل در تیم های ایرانی گفت: کسانی که اعلام می کنند که مربی باید تعویض شود یا منافعی دارند یا اینکه بحران طلب هستند.

حسین پسندیده با اشاره به شرایط شبیه به هم تمام تیم های تازه به لیگ دسته دو صعود کرده گفت: این اتفاق فقط مختص چوکای تالش نیست و در مورد تمام تیم های تازه صعود کرده صدق می کند و یک ماجرای کلی است که انتقال از یک لیگ پایین تر به لیگ بالاتر همیشه با مشکلاتی همراه خواهد بوددر سال های گذشته برای تیم های همچون پاس، داماش ، صبا هم اتفاق افتاده بود و زمانی که یک تیم از کیفیت فوتبال یک لیگ پایین تر به لیگ بالاتر می آید یک دگردیسی باید در درون فوتبالش به وقوع بپیوندد و متاسفانه در فوتبال ما باشگاهها برای روی دادن این دگردیسی که زمان پنج تا شش ماهه را طلب می کند وقت داده نمی شود.

یک نکته را نباید فراموش کرد فاصله چوکای تالش با صدر جدول ۳ امتیاز می باشد و با یک برد می تواند جایگاه خود را در بالای جدول ارتقا بخشد.

حسین پسندیده مشاور فنی تیم فوتبال چوکای تالش با اشاره به بالا بودن پتانسیل چوکای تالش در بازی با داماش و فولاد نوین اهواز گفت: در هردو بازی از نظر ایجاد موقعیت شوت در چارچوب و سیو دروازبان و همه آمارها به سود چوکای تالش بود و دروازبان فولاد نوین اهواز چند سیو توپ بالای ۸۵ درصد داشت و چوکا نشان داد که قابلیت بازگشت را دارد و به شرطی که به تیم فرصت داده شود.

تنها شانس ماندگاری چوکای تالش و بازگشت روزهای طلایی سال های گذشته حمایت همه جانبه از اصغر رسول زاده مربی بومی همین شهر است و چوکا در صورتی می تواند امید به صعود داشته باشد با مربی که این تیم را احیا کرده و از لیگ سه به لیگ دو آورده و از همه بهتر می داند که حفره های تیمش کجاست و چه پتانسیلی را دارد و تیمش چه شخصیتی را دارد و رفتارش با بازیکنان چگونه باید باشد و روانشناسی تیمش را که بیشتر از دو سال است با آنان زندگی کرده بهتر از همه بلد است ادامه کار دهد و صبوری کنند و از او حمایت کنند. زمزمه های که قبل از بازی با فولاد نوین اهواز بر زبان ها جاری کرده اند غرض ورزانه است و اندک کسانی که اعلام می کنند که مربی باید تعویض شود یا منافعی در این تعویض دارند یا اینکه بحران طلب هستند اما منطق فوتبال به ما می گوید کسی که با این تیم در لیگ دسته سه و مشکلاتش زندگی کرده و ابتدای فصل برای حفره های تیم خودش تا جایی که زورش می رسیده به بازار رفته و بازیکنان خوب و با کیفیتی را خریده و برنامه ریزی نموده و چندین بازی را پشت سر گذاشته حتما بهتر از هر کسی می تواند به تیم فوتبال چوکا کمک کند.

اگر یک مربی تازه بیایید اولین صحبتی که بکند می گوید تیم از اول خوب بسته نشده است. ما تلاش خودمان را کردیم و برای ناکامی های احتمالی توجیه می آورند به نظر من همین مربی را باید با تمام توان حمایت کنند و تقویت بشود تیم چوکا هوادارانی دارد که با برد تیم خود خوشحال و باباخت آن روزها ناراحت هستند سرمایه اصلی چوکا همین هواداران خونگرم و با تعصب تیم هستش که امیدوارم که با حمایت های خود به تیم فوتبال چوکا کمک کنند چرا که این هواداران نباشند فوتبال هم هیچ لذت و طراوتی را نخواهد داشت.

 

ارسال پاسخ