تنها نماینده والیبال گیلان در سوپر لیگ کشوری نیازمند حمایت است

روز سه شنبه گذشته با بدرقه رسمی عضو شورای اسلامی شهر رشت، رئیس هیات والیبال شهرستان رشت و اعضای کادر فنی و اجرایی تیم وارنا شهرباران راهی دور سوم و چهارم مسابقات سوپرلیگ والیبال ساحلی کشور در استان یزد شد.
محمدحسن عاقل منش در این برنامه موفقیت و سربلندی تیم وارنا شهرباران را در سایه تلاش و سختکوشی قابل تحقق دانست و گفت: ما به عنوان مجموعه مدیریت شهری همواره پشتیبان جوانان باانگیزه و پرتلاش در رشته های گوناگون ورزشی هستیم.
این عضو شورای اسلامی شهر رشت رشته ورزشی والیبال را از رشته های خوب، دارای انگیزه برای جوانان و مدال آور عنوان کرد و با اشاره به موفقیتهای تیم والیبال جمهوری اسلامی ایران گفت: ما به عنوان بخشی از مسوولان جامعه باید حمایتهای لازم از جوانان را به عمل آوریم و زمینه های فعالیت مثبت و سازنده آنها را فراهم کنیم.
مصطفی عاقل منش نیز به عنوان مدیر عامل باشگاه وارنا شهرباران و رئیس هیات والیبال شهرستان رشت که همواره برای پیشرفت این رشته ورزشی با مجموعه همکاران خود تلاش میکند، در ابتدای کارشان پس از اینکه سالها گیلان نماینده ای برای مسابقات والیبال کشوری نداشت توانستند، نماینده گیلان در مسابقات والیبال سالنی را به مقام سوم کشوری در لیگ زیر گروه برسانند.
وی در آیین بدرقه تیم والیبال ساحلی وارنا شهر باران گفت: از حمایتها و هدایتهای جناب آقای دکتر خاکزاد رئیس هیات والیبال استان گیلان و مجموعه کمیته ساحلی والیبال گیلان صمیمانه سپاسگزاریم.
مصطفی عاقل منش در ادامه افزود: هدف اصلی باشگاه وارنا شهرباران ظرفیت سنجی و استعدادیابی زنان و مردان والیبالیست گیلانی و توسعه و پیشرفت والیبال این خطه هست.
وی ادامه داد: همچنین به ریاست محترم فدراسیون و کمیته والیبال ساحلی فدراسیون والیبال پیشنهاد داده ایم که هفته آخر مسابقات سوپرلیگ والیبال ساحلی کشور به میزبانی استان گیلان برگزار شود و خیلی امیدواریم که این میزبانی اتفاق بیفتد که بدون شک در ایجاد انگیزه برای جوانان گیلانی موثر و مفید خواهد بود و امیدوارم در صورت تحقق این موضوع با حمایت همه مسوولان گیلان میزبانی شایسته ای برای هفته پایانی سوپرلیگ والیبال ساحلی کشور داشته باشیم
مدیر عامل باشگاه والیبال وارنا شهر باران در ادامه از تلاشهای کادر فنی، کادر اجرایی و بازیکنان تیم قدردانی کرد و گفت: بازیهای فنی تیم والیبال ساحلی وارنا شهر باران توجه بسیاری را در کشور به خود جلب کرده است.
مصطفی عاقل منش از مدیر فنی و مربی تیم حامد نژداغی،
کمک مربی تیم حامد فتحی نژاد،
سرپرست تیم اسحق عاشوری، مربی بدنساز تیم سهیل زارع،
آنالیزور تیم سیدمحمد حسینی و
بازیکنان تیم نوید حمیدی، رضا روشن قلب و هومن عابدی به دلیل تلاش و پشتکارشان قدردانی کرد و از همه علاقه مندان به ورزش والیبال خواست تا دست فرزندان خود در این باشگاه را بگیرند تا آنها بتوانند نماینده ای شایسته برای استان گیلان باشند.
وی در پایان گفت: اداره تیم هزینه های بسیاری دارد از جمله تهیه لباس، تجهیزات، امکانات، خورد و خوراک، هزینه های سفر و … که با همه تنگناهای موجود، جوانان تیم وارنا شهرباران ثابت کرده اند که با علاقه مندی به عنوان جوانترین تیم حاضر در سوپرلیگ کار خود را با انگیزه ادامه می دهند و از همه گیلانیان هم انتظار میرود دست فرزندان خود را برای پیشرفت و سربلندی این استان بگیرند.

ارسال پاسخ