تاکید نماینده ولی فقیه در گیلان به تمامی مسئولان استان جهت کمک رسانی به سیل زدگان ۲ استان شمالی

نماینده ولی فقیه در گیلان طی صدور پیامی به تمامی مسئولان استان جهت کمک رسانی به سیل زدگان ۲ استان شمالی تاکید و از مردم گیلان خواست که با همت خود هموطنان خود را در این ایام نوروز خرسند نمایند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی در پی حادثه تلخ سیل اخیر در استانهای گلستان و مازندران و خسارات وارده به مردم عزیز آن خطه، طی صدور پیامی به مسئولان استان گیلان تاکید کرده از هیچ تلاشی جهت کمک رسانی به سیل زدگان دریغ ننموده و با همراهی مردم وظیفه شناس گیلان تا رسیدن آرامش به آن مناطق همچنان در تلاش باشند.

متن پیام‌به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه ناگوار سیل در استانهای گلستان و مازندران و خرابی‌های سنگین در منازل، مزارع و اماکن عمومی که خسارت‌های زیادی را متوجه مردم آن‌ مناطق کرده است، موجب تاسف و اندوه اینجانب و آحاد مردم شریف استان گیلان گردید.

لذا بنا به دستورات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم کمک رسانی به سیل زدگان و آوارگان، از تمامی مسئولین محترم استان اعم از استاندار، ائمه جمعه، فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیران کل، روسای سازمان‌ها، فرمانداران، بخشداران و… به ویژه بسیجیان مخلص، انقلابی، جهادی و همیشه در صحنه گیلان خواستارم از هیچ کمکی در راستای بهبود وضع موجود دریغ ننموده و با همراهی مردم ولایتمدار و وظیفه شناس استان در تهیه نیازهای اولیه، اقلام خوراکی، پوشاک و اسکان آن ‌مردم و تا رسیدن آرامش به هموطنان عزیزمان تلاش نمایند.

امیدوارم مردم سرافراز گیلان همانند سالهای دفاع مقدس در کمک رسانی به رزمندگان جبهه، این بار نیز برگ زرین دیگری در تاریخ از خود ثبت کرده و مردم عزیز گلستان و مازندران را در این ایام عید نوروز از کمک‌های خود مسرور و خرسند نمایند.

ان شاالله همه ما در این امتحانات الهی سربلند و پیروز شویم.

رسول فلاحتی
نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت

۴ فروردین ۱۳۹۸

ارسال پاسخ