بیانیه دکتر محمد رضا احمدی به مناسبت روز قدس

دکتر محمد رضا احمدی نماینده منتخب مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در پیامی فرا رسیدن روز قدس را گرامیداشت.

روز قدس روز حیات اسلام و نماد مبارزه دنیای اسلام با مظاهر ظلم است،(حضرت امام خمینی رحمه الله علیه)

روز قدس امسال(۱۳۹۹ ) را در حالی در کشور عزیزمان ایران و در سرتاسر جهان گرامی می داریم که با نفرتی عظیم و زایدالوصف و با مشتانی محکم و گامی استوار به دنبال انتقام سردار دلها حاج قاسم سلیمانی هستیم. این مصیبت و زخم دشمنان در ترور حاج قاسم سلیمانی جز با نابودی رژیم منحوس و نژاد پرست غاصب صهیونیستی و به خاک نشاندن قدرت پوشالی دولت تروریستی و شیطان بزرگ آمریکای خبیث در منطقه التیام نخواهد یافت.

#مرگ_ بر_امریکا و #مرگ_ بر_اسراییل، این فریاد بیدار باش امام عاشقان، شلاقی بود بر ذهن های خفته ملت اسلام، تا از خواب عمیق غفلت بیدار شوند و در برابر ستمگران تاریخ، با قامتی برافراشته قیام کنند. این بود که از همان زمان آسایش و خواب راحت را از رژیم غاصب صهیونیستی و دشمنان اسلام عزیز ربود. همان شعارها بود که وحدت و یکپارچگی را به مسلمانان در روز قدس به ارمغان آورد و وحشت و اضطراب را نصیب دشمنان خبیث و کودک کش اسرائیل نمود.

اینک روز قدس، شهرتی جهانی یافته و مرزها را در نور دیده و در اعماق دل و جان ملت های آزاداندیش جهان، و به ویژه کشورهای اسلامی، نفوذ کرده است. در روز قدس ملت های آزاد اندیش در سراسر جهان برای حمایت از ملت ستمدیده و مظلوم فلسطین همیشه جاوید به خیابان ها و شهرها گام بر می دارند تا حمایت خود را از کودکان و زنان و مردم مظلوم فلسطین به گوش جهانیان برسانند.

روز قدس روز حیات اسلام است. رژیم صهیونیستی وصله ای است که با پول و زور و نیرنگ، و با شهادت هزاران زن و کودک مظلوم و آوراه ساختن و ویران کردن اماکن مردم بر پیکره جهان اسلام تحمیل شده است.

روز قدس، روز انزجار و خشم است. روز جهانی قدس، نمادی از نفرت عمومی دنیای اسلام علیه تمامی مظاهر صهیونیسم و دولت تروریستی آمریکاست. “تا زنده ایم رزمنده ایم، با ولایت تا شهادت عهد بستیم”

محمدرضا احمدی
(نماینده منتخب مردم شریف شهرستان رشت )

ارسال پاسخ